Spelunca Hotel

Diğer (sınıf)

Oda + Kahvaltı

Nevşehir / Göreme

 

Altınöz Hotel

4 Yıldızlı

Yarım Pansiyon

Nevşehir


Oteller, Moteller, Tatil Köyleri ...


Grand Öztanık İstanbul / Taksim / 4 Yıldızlı Oda + Kahvaltı
 

193 Toplam oda, 400 toplam yatak, 1 kral dairesi, 14 suit oda, 3 bağlantılı oda, 2 özürlü odası, 21 sigara içilmeyen oda, 178 standart oda. Deniz, şehir manzarası var. 3 toplantı odası (700 max. kapasite), tepegöz, perde, beyaz tahta, slide projektör, flipchart, pr  ...  Gözat »

Golden Park Hotel İstanbul / Taksim / 4 Yıldızlı Oda + Kahvaltı
 

83 Toplam oda, 176 toplam yatak, 9 sigara içilmeyen oda, 83 standart oda. Şehir manzarası var. 2 toplantı odası (200 max. kapasite). tepegöz, perde, beyaz tahta, slide projektör, barkovizyon, ses sistemi, mikrofon, video player, DVD player, televizyon, fax, klima,  ...  Gözat »

Golden Age II Deluxe İstanbul / Taksim / 4 Yıldızlı Oda + Kahvaltı
 

124 Toplam oda, 178 toplam yatak, 6 suit oda, 1 özürlü odası, 10 aile odası. Şehir manzarası var. 1 toplantı odası (50 max. kapasite). tepegöz, beyaz tahta, slide projektör, flipchart, ses sistemi, mikrofon, DVD player, televizyon, fax. Denize 2000 m  ...  Gözat »

Golden Age I İstanbul / Taksim / 4 Yıldızlı Oda + Kahvaltı
 

181 Toplam oda, 362 toplam yatak, 8 suit oda, 6 junior suit, 3 bağlantılı oda, 6 köşe oda. 2 toplantı odası (130 max. kapasite). tepegöz, beyaz tahta, flipchart, ses sistemi, mikrofon, video player, televizyon. Denize 2000 m Atatürk Havaalanı 20 km.  ...  Gözat »

Feronya Otel İstanbul / Taksim / 4 Yıldızlı Oda + Kahvaltı
 

102 Toplam oda, 197 toplam yatak, 13 junior suit, 1 özürlü odası, 88 standart oda. Şehir manzarası var. 3 toplantı odası (150 max. kapasite). tepegöz, perde, beyaz tahta, slide projektör, flipchart, projeksiyon, ses sistemi, mikrofon, video player, DVD player, tele  ...  Gözat »

Euro Plaza Hotel İstanbul / Taksim / 4 Yıldızlı Oda + Kahvaltı
 

158 Toplam oda, 322 toplam yatak, 2 suit oda, 4 bağlantılı oda, 2 özürlü odası, 7 köşe oda, 2 aile odası. Deniz, şehir, tarih manzarası var. Atatürk Havaalanı 20 km. şehir merkezinde. 6 toplantı odası (2 min. kapasite) (200 max. kapasite). tepegöz, b  ...  Gözat »

Eresin Taxim & Premier İstanbul / Taksim / 4 Yıldızlı Oda + Kahvaltı
 

İstanbul’un iş, kültür ve eğlence merkezi olan Taksim'de bulunan Eresin Taxim Premier, konuklarına, güleryüzlü ve eğitimli personeliyle kaliteli konaklama, rahat bir uyku, zengin açık büfe kahvaltı, sağlık ve fitness olanakları sunmaktadır. Toplam 67 odası olan ote  ...  Gözat »

Crystal Hotel İstanbul İstanbul / Taksim / 4 Yıldızlı Oda + Kahvaltı
 

Crystal Hotel Havaş Havaalanı otobüs durağından Taksim Meydanı ve 100 metreden kısa bir yürüyüş ve İstanbul çevresinde mükemmel toplu taşıma bağlantılarına sahip konforlu odalar sunar. Bu 4 yıldızlı otel konuklarının farklı ihtiyaçlarını karşılamak için oda sunar.  ...  Gözat »

The Marmara Taksim İstanbul / Taksim / 5 Yıldızlı Diğer (hizmet)
 

İstanbul'un kalbinin attığı Taksim Meydanı'nda bulunan 376 odalı The Marmara Taksim, gerek iş seyahati gerekse eğlence için şehirde bulunan ve her şeyin en iyisini isteyen konuklara hitap eden beş yıldızlı bir delux oteldir. Muhteşem bir boğaz manzarasına sahip bu otel iş, alışve  ...  Gözat »

 

Ceylan InterContinental İstanbul siz değerli misafirlerini; kusursuz hizmetin konforla buluştuğu, çok özel konaklama, yeme-içme ve eğlenme imkanlarıyla dolu ayrıcalıklı bir dünyaya davet ediyor. İstanbul'un iş ve eğlence merkezinin kalbi olan Taksim'e ve önemli kongre ve sergiler  ...  Gözat »

Sayfa: 1/1 1

© 2020 otelland.com
Anasayfa | Oteller | Tatil Bölgeleri | İletişim