Anemon Aydın

4 Yıldızlı

Oda + Kahvaltı

Aydın


3 Yıldızlı Oteller


 

Swissotel Göcek Marina & Resort, eşsiz güzelliğine sahip sakin balıkçı köyü Göcek'te yer almaktadır. Göcek’in doğal koyu, burayı yelkenliler ve yatlar için ideal bir uğrak yeri ve dinlenmek isteyenler için de mükemmel bir kaçış noktası haline getirmektedir. Yeşilli  ...  Gözat »

Büyük Yalçın Hotel Mersin / Merkez / 3 Yıldızlı Yarım Pansiyon
 

Kızkalesi 50 km. Adana Şakirpaşa Havaalanı 60 km. şehir merkezinde, genel plaj. 72 Toplam oda, 144 toplam yatak, 1 balayı odası, 5 suit oda, 1 özürlü odası, 65 standart oda. Deniz, şehir manzarası var. 1 toplantı odası (250 max. kapasite). tepegöz, p  ...  Gözat »

Büyük Özcihan Hotel Hatay / Harbiye / 3 Yıldızlı Oda + Kahvaltı
 

66 Toplam oda, 130 toplam yatak, 3 suit oda, 8 bağlantılı oda, 55 standart oda. Dağ, şehir manzarası var. 1 toplantı odası (70 max. kapasite). tepegöz, perde, beyaz tahta, ses sistemi, mikrofon, fax, klima, ışık sistemi, internet, fotokopi, telefon.  ...  Gözat »

Yalıhan Hotel Antalya / Alanya / 3 Yıldızlı Herşey Dahil
 

125 Toplam oda, 250 toplam yatak, 9 delüks sahil oda, 2 özürlü odası, 25 sigara içilmeyen oda, 89 standart oda. 1 toplantı odası (60 max. kapasite). Alanya 25 km. Antalya Havaalanı 100 km. deniz kıyısında, özel plaj.  ...  Gözat »

Ulusoy Aspendos Hotel Antalya / Alanya / 3 Yıldızlı Herşey Dahil
 

194 Toplam oda, 388 toplam yatak. Deniz manzarası var. 1 toplantı odası (80 max. kapasite). perde, beyaz tahta, mikrofon, video player, televizyon, fax. Avsallar 100 m, Alanya 22 km, Antalya Havaalanı 100 km, deniz kıyısında, özel plaj.  ...  Gözat »

Side Elis Hotel Antalya / Side / 3 Yıldızlı Yarım Pansiyon
 

36 Toplam oda, 80 toplam yatak, 36 standart oda. Deniz, bahçe, dağ, şehir, tarih manzarası var. Side 1.5 km, Belek 40 km, sahil 800 m, Antalya Havaalanı 60 km, ören yeri yakınında, ücretsiz servis, özel plaj.  ...  Gözat »

Sava Hotel Antalya / 3 Yıldızlı Yarım Pansiyon
 

Dağ ve deniz manzaralı, 33 oda,120 yatak kapasiteli, 2 bloktan oluşan vip ve balayı odaları mevcuddur. Odalarda klima, internet, duş ve duş kabin, saç kurutma makinesi, wc, balkon, direk telefon, uydu kanalları, tv ,yaz ve kış sıcak su mevcuddur. Ote  ...  Gözat »

Rose Hotel Antalya / Kemer / 3 Yıldızlı Herşey Dahil
 

ROSE HOTEL Antalya Hava Limanı’na 50 km, Antalya şehir merkezine 40 km mesafede Akdeniz’in eşsiz güzelliklerini saygılı ve çevre dostu anlayışı, seçkin ve ayrıcalıklı hizmetiyle misafirlerine sunmaktadır. Paylaşılan güzellikler, her defasında, yeni birlikteliklere  ...  Gözat »

Park Side Otel Antalya / Side / 3 Yıldızlı Herşey Dahil
 

Park Side Hotel, Akdeniz Bölgemizde, antik bir kıyı kenti olan Side'de yer almaktadır. Dünyaca ünlü Antalya şehrine 90 km. ve Antalya Havaalanı'na 65 km. uzaklıktadır. Kompleksin içinde toplam 82 standart oda, 6 süit ve 20 apart daire bulunmaktadır. Keyifli bir tatil geçirmeniz i  ...  Gözat »

More Hotel Antalya / Beldibi / 3 Yıldızlı Herşey Dahil
 

Otelimiz, tarihi ve doğal güzellikleriyle zengin şehrimiz Antalya'nın gözbebeği beldesi olan Beldibi'ndeki tesisimiz, kaliteli hizmet anlayışını ilke edinerek misafirlerimize unutulmaz bir tatil yaşatacaktır. Kemer ilçesine bağlı Beldibi 1 beldesinde bulunan tesisi  ...  Gözat »

Sayfa: 3/1 1 2 3 »

© 2020 otelland.com
Anasayfa | Oteller | Tatil Bölgeleri | İletişim