Oteller, Moteller, Tatil Köyleri ...


4 ODA - Cave House Nevşehir / Ürgüp / Diğer (sınıf) Oda + Kahvaltı
 

Otelimiz 2004 yılından beri faaliyette olan kayalara oyulmuş, küçük otel kavramına uyan, tipik bir yapıdır. Toplam 5 oda, kahvaltı salonu ve oturma odası bulunmaktadır. Her oda, kışın sıcak, yazın serin, misafirlerinin rahatı için uygun ısıda, önlerinde terasları ile misafirlere  ...  Gözat »

Aegean Dream Resort Hotel Muğla / Bodrum / 5 Yıldızlı Ultra Herşey Dahil
 

Aegean Dream Resort Bodrum'un en güzel yerleşim yerlerinden olan Turgutreis’te, denize sıfır bir konumdadır. 30.000 metrekarelik bir alanda, büyüleyici bir atmosfer üzerine kurulan tesis, 2 binadan oluşmaktadır. Bodrum havalimanı'na 51 km uzaklıkta ve Bodrum'un en  ...  Gözat »

Agapi Beach Creet Hotel Girit / 4 Yıldızlı Herşey Dahil
 

Yunanistan Creet otelleri arasında yer alan Agapi Beach, modern ve şık dekoruyla dikkat çekmektedir. Creet 4 yıldızlı oteller içersinde kendine özgü ve kaliteli hizmetiyle sizlere hizmet vermektedir. Ayrıca , Agapi Beach Dünya'nın en güzel otelleri arasında boy göstermektedir. Ag  ...  Gözat »

Airport Güneş Hotel İstanbul / Merter / 4 Yıldızlı Oda + Kahvaltı
 

Klasik ve şık ortamlarda, en iyi Türk konukseverliği sizleri tarihi şehir merkezinden (Sultan Ahmet, Beyazıt Meydanı, Sirkeci) 10-15 dakikadan daha az, önemli fuar merkezlerine (CNR, Dünya Ticaret Merkezi) 7 km'lik bir mesafeye sahip ve Uluslararası Atatürk Havalimanına yakın ola  ...  Gözat »

Ajia Hotel İstanbul / Kanlıca / 5 Yıldızlı Yalnız Oda
 

15 Toplam oda, 15 toplam yatak, 4 delux oda, 4 delux suit, 1 park oda, 1 paşa suit, 5 teras odası. Deniz, bahçe manzarası var. 3 toplantı odası (130 max. kapasite), tepegöz, perde, beyaz tahta, slide projektör, flipchart, projeksiyon, barkovizyon, ses sistemi, mikr  ...  Gözat »

Akbulut Hotel & SPA Aydın / Kuşadası / 4 Yıldızlı Herşey Dahil
 

82 Toplam oda, 6 suit oda, 1 özürlü odası, 75 standart oda. Deniz, havuz, orman manzarası var. 1 toplantı odası (120 max. kapasite). tepegöz, beyaz tahta, flipchart, projeksiyon, barkovizyon, ses sistemi, mikrofon, video player, DVD player, televizyon, fax, klima,  ...  Gözat »

Akgün İstanbul Hotel İstanbul / Topkapı / 5 Yıldızlı Yarım Pansiyon
 

275 Toplam oda, 550 toplam yatak, 2 kral dairesi, 8 suit oda, 16 bağlantılı oda, 8 özürlü odası, 241 standart oda. Şehir manzarası var. 7 toplantı odası (1200 max. kapasite), tepegöz, projeksiyon perdesi, beyaz tahta, slide projektör, flipchart, projeksiyon, barkov  ...  Gözat »

Akka Antedon Hotel Antalya / Kemer / 5 Yıldızlı Ultra Herşey Dahil
 

Türk Mimarisi tarzında modern, lüks ve üstün konfor nitelikleri ile dekore edilen odalarımızın tamamında halı, balkon, küvet, wc, saç kurutma makinesi, direkt telefon, minibar,TV (uydu yayın),safe (kasa),merkezi klima ve sofabed mevcuttur.  ...  Gözat »

 

122 Toplam oda, 240 toplam yatak, 2 balayı odası, 10 suit oda, 2 bağlantılı oda, 2 özürlü odası, 93 standart oda, 15 apart oda. Deniz, dağ manzarası var. Denize 70 Antalya Havaalanı 119 km. şehir merkezinde, özel plaj, mavi bayraklı.  ...  Gözat »

 

443 Toplam oda, 4 suit oda, 34 bağlantılı oda, 6 özürlü odası, 199 standart oda, 1 kral suit, 2 select room, 197 aile odası. Alanya (İncekum) 22 km, Avsallar 2 km, denize 100 m, Antalya Havaalanı 105 km, istendiğinde ücretli transfer.  ...  Gözat »

Sayfa: 34/1 1 2 3 4 5 »

© 2020 otelland.com
Anasayfa | Oteller | Tatil Bölgeleri | İletişim