Otel Sultaşa

4 Yıldızlı

Yarım Pansiyon

Mersin / Merkez

Oteller, Moteller, Tatil Köyleri ...


Sürmeli Adana Adana / 5 Yıldızlı Oda + Kahvaltı
 

159 Toplam oda, 318 toplam yatak, 11 suit oda. Şehir manzarası var. 7 toplantı odası (1360 max. kapasite). tepegöz, beyaz tahta, slide projektör, flipchart, barkovizyon, ses sistemi, mikrofon, video player, DVD player, televizyon, fax. Şakirpaşa Hava  ...  Gözat »

İnci Hotel Adana / 4 Yıldızlı Yarım Pansiyon
 

Adana'nın Ticaret ve Eğlence Merkezi'nde Havalimanı'ndan 5 dakika uzaklıkda olan OTEL İNCİ güneyin sıcak konukseverliğiyle sizi karşılamaya hazırdır.Dört yıldızlı OTEL İNCİ, bundan önce olduğu gibi bundan sonrada Türk Turizmine en iyi şekilde hizmetini sürdürmeye devam edecektir.  ...  Gözat »

Mavi Sürmeli Otel Adana / 4 Yıldızlı Oda + Kahvaltı
 

Şehirden uzaklaşmadan, neşeli ve huzurlu bir tatil günü yaşamak isteyenlerin tercihi Mavi Su Aqualand’de geçireceğiniz her saatten büyük keyif alacaksınız... Gündüz kaydırakların, jakuzinin, tembel nehrin, dalga havuzunun ve yüzmenin eğlencesini yaşarken, gece müzi  ...  Gözat »

Erten Otel Adana / Seyhan / 4 Yıldızlı Yarım Pansiyon
 

75 Toplam oda, 150 toplam yatak, 1 kral dairesi, 1 suit oda, 2 junior suit, 71 standart oda. Şehir manzarası var. 3 toplantı odası (550 max. kapasite). perde, beyaz tahta, slide projektör, flipchart, projeksiyon, barkovizyon, ses sistemi, mikrofon, video player, DV  ...  Gözat »

Hotel Bosnalı Adana / Seyhan / Diğer (sınıf) Oda + Kahvaltı
 

Bir Adana Konağının Hayata Dönüşü... Hotel Bosnalı, Seyhan Nehri kıyısında, Adana' nın binlerce yıllık geçmişe sahip tarihi Tepebağ semtinde yer almaktadır. 19. yüzyıl sonu ve 20. yüzyıl başı Adana'sının önemli şahsiyetlerinden Bosnalı Salih  ...  Gözat »

Butik Hotel Princess Maya Adana / Seyhan / Butik Otel Oda + Kahvaltı
 

Adana ili ülkemizin önde gelen ticaret merkezlerinden biridir. Türkiye'nin dördüncü büyük ili kabul edilen Adana'da bulunan Butik Hotel Princess Maya misafirlerine aradığı rahatlığı ve konforu sunmanın gururunu taşımaktadır. Eğitimli, güleryüzlü uzman ekibiyle 24 s  ...  Gözat »

Grand Saatçioğlu Otel Aksaray / 4 Yıldızlı Oda + Kahvaltı
 

52 Toplam oda, 104 toplam yatak, 1 balayı odası, 3 suit oda, 4 junior suit. Şehir manzarası var. 2 toplantı odası (26 max. kapasite), tepegöz, perde, beyaz tahta, slide projektör, flipchart, projeksiyon, barkovizyon, ses sistemi, mikrofon, DVD player, televizyon,  ...  Gözat »

Ramada Plaza Antalya Antalya / 5 Yıldızlı Yarım Pansiyon
 

Ramada Plaza Antalya doğa harikası falezlerin üzerinde, Akdeniz'in Mavi'si ve Toros Dağları'nın muhteşem manzarasını şehir merkezinde, resort tadında iki farklı deneyimi bir arada sunuyor. Özel tasarlanmış Cliff Top VIP Suite, iş dünyasına yönelik hazırlanmış olan Executive Club  ...  Gözat »

Lykia World & Links Golf Antalya Antalya / 5 Yıldızlı Ultra Herşey Dahil
 

Yeni bir tatil cenneti olarak, LykiaWorld Antalya bir tarafta Akdeniz, diğer tarafta ise sık yeşil ormanlar ve Toros dağları arasında çok güzel bir şekilde konumlanmıştır. Yeşilin mavi ile buluştuğu ve çok yakınlarında, görülmeye değer tarihi ve arkeolojik güzelliklerin yer aldığ  ...  Gözat »

Divan Antalya Antalya / 5 Yıldızlı Yarım Pansiyon
 

35 senenin verdiği tecrübeyle mükemmelliği bir gelenek olarak kabul eden Divan Antalya, gerek iş seyahatinde olanlara gerekse tatil yapanlara “herşeyin en iyisi” anlayışından ödün vermeden hizmet etmeye devam ediyor. Falezlerin üzerindeki manzarası ile özel plajı,  ...  Gözat »

Sayfa: 34/1 1 2 3 4 5 »

© 2020 otelland.com
Anasayfa | Oteller | Tatil Bölgeleri | İletişim