Oteller, Moteller, Tatil Köyleri ...


Thetis Hotel Antalya / Kaş / Diğer (sınıf) Yarım Pansiyon
 

Doğanın koynunda bir cennet köşe “KAŞ”. Daha şehir merkezine yaklaşırken,büyüleyen panoraması ile sizi kendine çeken “ KAŞ” Akdeniz’in en farklı coğrafyasına sahip, antik kentleri ve dünyaca ünlü dalış noktaları ile “KAŞ” Cennetin nasıl olabileceğine dair bir his “KAŞ” Akdeniz’in  ...  Gözat »

Oreo Hotel Antalya / Kaş / Diğer (sınıf) Yarım Pansiyon
 

Kaş, doğanın Akdeniz kıyılarını en iyi şekillendirdiği Ölüdeniz ve Olimpos arasında, Toros Dağları eteğinde yer alan küçük bir ilçedir. Gök ve denizin aynı renkte buluştuğu, deniz seviyesinden 3000 metrelere kadar uzanan bu harika yerde elbette, doğa sporları çeşitliliği bakımınd  ...  Gözat »

Hotel Aquarius Antalya / Kaş / Butik Otel Yarım Pansiyon
 

Aquarius Otel; Kaş Çukurbağ Yarımadası'nda, 36 odası ve mavi bayraklı plajı ile eşsiz bir konumdadır. 4.500 m² lik bir alana kurulu olan otel deniz kıyısında kendine ait plajı ve tesisleri ile mayıs - kasım ayları arası hizmet vermektedir. Yaklaşık 17 senedir bölge  ...  Gözat »

Diva Residence Hotel Antalya / Kaş / Butik Otel Yarım Pansiyon
 

Diva Residence Hotel Antalya Kaş ilcesi, Yarımada'da 11 suit daireden oluşan bir butik oteldir. Normal otel odası bulunmayan bir aile işletmesidir. Diva bugüne kadar, sıcak ve keyifli ortamı, sunduğu konforu, büyüleyici deniz manzarası, ilgili personeli ve kalitel  ...  Gözat »

Aqua Princess Hotel Antalya / Kaş / Diğer (sınıf) Yarım Pansiyon
 

43 Toplam oda, 90 toplam yatak, 13 suit oda, 2 aile odası. Deniz manzarası var. Kalkan 25 km, Dalaman Havaalanı 160 km, şehir merkezinde, deniz kıyısında, özel plaj.  ...  Gözat »

Sayfa: 1/1 1

© 2020 otelland.com
Anasayfa | Oteller | Tatil Bölgeleri | İletişim