Karlık Evi

Diğer (sınıf)

Oda + Kahvaltı

Nevşehir / Uçhisar


Oteller, Moteller, Tatil Köyleri ...


Olympos Lodge Antalya / Kemer / Butik Otel Oda + Kahvaltı
 

Akdeniz’in en güzel kumsallarından birinde, denize sıfır konumdaki bu muhteşem bahçenin benzersiz cazibesi, dünyanın dört bir yanından insanları bir araya getiriyor. Bembeyaz boyalı, yeşilliklerin kuşattığı 12 oda. Bahçenin ortasında sauna... Çalışan  ...  Gözat »

Odile Hotel Antalya / Kemer / Diğer (sınıf) Yarım Pansiyon
 

Hotel Odile, 26 standart oda, 2 suit ve 8 aile odası, 250 m²' lik havuzu, restorantı ve havuz başındaki barı ile misafirlerine hizmet vermektedir. Hotel Odile misafirlerine, yarım pansiyon veya oda-kahvaltı olarak hizmet sunmaktadır. 5 km uzunluğundaki çıralı plajı  ...  Gözat »

Bellerofon Hotel Antalya / Kemer / Diğer (sınıf) Yarım Pansiyon
 

Bellerofon Hotel denize sıfır yeşil bir ortamda 5 adet bağımsız bungalovdan ve 3 adet dağ manzaralı bungalovdan oluşmuş, huzur bularak tatil yapacağınız bir oteldir. Türkiyenin en güzel ve bozulmamış doğaya sahip beldelerinden biri olan Çıralıda, yeşille bezenmiş b  ...  Gözat »

Rose Hotel Antalya / Kemer / 3 Yıldızlı Herşey Dahil
 

ROSE HOTEL Antalya Hava Limanı’na 50 km, Antalya şehir merkezine 40 km mesafede Akdeniz’in eşsiz güzelliklerini saygılı ve çevre dostu anlayışı, seçkin ve ayrıcalıklı hizmetiyle misafirlerine sunmaktadır. Paylaşılan güzellikler, her defasında, yeni birlikteliklere  ...  Gözat »

Rose Resort Hotel Antalya / Kemer / 4 Yıldızlı Herşey Dahil
 

ROSE RESORT HOTEL Antalya Hava Limanı’na 50 km. Antalya şehir merkezine 40 km. mesafede Akdeniz’in eşsiz güzelliklerini saygılı ve çevre dostu anlayışı, seçkin ve ayrıcalıklı hizmetiyle misafirlerine sunmaktadır. Portakal bahçesinin içinde Toros Dağları eteklerinde, denize 150 m  ...  Gözat »

Pine House Hotel Antalya / Kemer / 4 Yıldızlı Herşey Dahil
 

119 Toplam oda, 240 toplam yatak, 3 suit oda, 1 özürlü odası. Deniz manzarası var. 1 toplantı odası (50 min. kapasite, 80 max. kapasite), tepegöz, flipchart, ses sistemi, mikrofon, video player, televizyon. Kemer 8 km, denize 220 m, Antalya Havaalanı  ...  Gözat »

Lims Bona Dea Beach Hotel Antalya / Kemer / 4 Yıldızlı Herşey Dahil
 

109 Toplam oda, 250 toplam yatak, 1 özürlü odası. Deniz, havuz, bahçe, dağ manzarası var. 1 toplantı odası (80 max. kapasite). projeksiyon, ses sistemi, mikrofon, DVD player, televizyon, fax, klima, internet, fotokopi, telefon. Antalya Havaalanı 60 k  ...  Gözat »

Grand Beauty Hotel Antalya / Kemer / 4 Yıldızlı Herşey Dahil
 

Grand Beauty Hotel Antalya'nın en ünlü turizm merkezlerinden Kemer'in sakin, relax, şehrin gürültüsünden arınmış huzurlu atmosferinde, çam ormanları ile iç içe, Toros Dağları'nın esintisini arkasına alıp, Akdenizin mavisiyle sizi hayallerinizle buluşturan seçkin misafirlerine far  ...  Gözat »

Garden Resort Bergamot Antalya / Kemer / 4 Yıldızlı Herşey Dahil
 

Otelimiz Antalya’nın en güzel ilçelerinden biri olan, Toros Dağlarıyla çevrili Kemer bölgesinde bulunmaktadır. Otelimiz "herşey dahil" sistemiyle çalışmaktadır. Adından da anlaşılacağı gibi Garden Resort Bergamot Hotel bahar kokulu portakal bahçesi içinde yer almaktadır. Osmanlı  ...  Gözat »

The Maxim Resort Hotel Antalya / Kemer / 5 Yıldızlı Herşey Dahil
 

304 Toplam oda, 755 toplam yatak, 9 suit oda, 4 köşe oda, 3 özürlü odası, 226 standart oda, 66 aile odası. Deniz, kara manzarası var. 3 toplantı odası (25 min. kapasite, 600 max. kapasite). Workshop Odaları4 En büyük alan (kapasite 535 m2). City cent  ...  Gözat »

Sayfa: 4/1 1 2 3 4 »

© 2020 otelland.com
Anasayfa | Oteller | Tatil Bölgeleri | İletişim