Oteller, Moteller, Tatil Köyleri ...


Dedeman Bodrum Muğla / Bodrum / 4 Yıldızlı Oda + Kahvaltı
 

108 Toplam oda, 220 toplam yatak, 12 suit oda, 1 özürlü odası, 12 sigara içilmeyen oda, 1 presidential suit, 1 diplomat suit. 3 toplantı odası (1 min. kapasite) (300 max. kapasite), tepegöz, flipchart, barkovizyon, ses sistemi, mikrofon, DVD player, fax, klima, ışı  ...  Gözat »

Doria Hotel Bodrum Muğla / Bodrum / 4 Yıldızlı Oda + Kahvaltı
 

Bu yaz, Bodrum’un göz kamaştıran doğasının ve harika gecelerinin bir parçası olmak ister misiniz? Doria Beach, Bodrum’un yakıcı güneşi, berrak suları ve eşi benzeri olmayan geceleri sayesinde size unutamayacağınız bir tatil vadediyor. Yeryüzündeki cennetin tadına varacağınız Dori  ...  Gözat »

Elite Hotels Bodrum Muğla / Bodrum / 4 Yıldızlı Herşey Dahil
 

Bodrum’un en guzel beldelerinden biri olan Yalikavak’ta denize sifir konumda yer alan 4 yildizli 80 odali tesisimiz Bodum sehir merkezine 20 ve Bodrum (Milas Havaalaninda) 40 dakika uzakliktadir. Otelimiz ‘Kisiye Özel’ hizmet anlaysi ve ustun hizmet kalitesiyle 2004 yazindan itib  ...  Gözat »

 

266 Toplam oda, 567 toplam yatak, 6 superior oda, 12 bağlantılı oda, 5 aile suiti, 2 özürlü odası, 211 standart oda, 18 aile odası. Şehir merkezi 23 km, Bodrum-Milas Havaalanı 12 km, plaj yakınında, özel kum plaj.  ...  Gözat »

Crystal Hotel Bodrum Muğla / Bodrum / 4 Yıldızlı Herşey Dahil
 

Bodrum’un, Günbatımı, Tavşan Adası ve Balık Restaurantları ile ünlü ve en güzel koylarından birisi olan Gümüşlük Beldesindedir. T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı işletme belgeli ( Belge No: 1573 ) otelimiz 4 yıldızlı olup,167 oda, 334 yatak kapasitelidir.  ...  Gözat »

 

496 Toplam oda, 114 bağlantılı oda, 4 özürlü odası, 358 standart oda, 20 aile odası. Deniz, havuz, bahçe manzarası var. 2 toplantı odası (240 max. kapasite). tepegöz, perde, beyaz tahta, slide projektör, flipchart, barkovizyon, ses sistemi, mikrofon, klima, ışık si  ...  Gözat »

Ambrosia Hotel Muğla / Bodrum / 4 Yıldızlı Yarım Pansiyon
 

83 Toplam oda, 175 toplam yatak, 8 suit oda, 2 bağlantılı oda, 73 standart oda. Deniz, bahçe manzarası var. 1 toplantı odası (165 max. kapasite). projeksiyon, barkovizyon, ses sistemi, mikrofon, televizyon, fax, klima, ışık sistemi. Bodrum 6 km. Mila  ...  Gözat »

Samara Otel Muğla / Bodrum / 5 Yıldızlı Herşey Dahil
 

250 Toplam oda, 550 toplam yatak, 5 suit oda, 5 bağlantılı oda, 2 özürlü odası, 8 sigara içilmeyen oda. Deniz, bahçe manzarası var. 4 toplantı odası (632 max. kapasite). tepegöz, perde, beyaz tahta, slide projektör, flipchart, projeksiyon, barkovizyon, ses sistemi,  ...  Gözat »

 

Bodrum şehir merkezine 3 km, havaalanına 35 km uzaklıkta Gümbet Koyu' na hakim bir noktada kurulu şehir gürültüsünden uzak ama eğlenceye bir o kadar yakın modern mimarisi ile dikkat çeken Royal Asarlık Beach tatil beklentilerinizi sonuna kadar gerçekleştirebilmeyi amaçlamaktadır.  ...  Gözat »

La Blanche Hotel Muğla / Bodrum / 5 Yıldızlı Ultra Herşey Dahil
 

Dört tarafı keyif, aşk ve eğlenceyle çevrili Bodrum Yarımadası’nın batı ucunda mandelin kokulu bir belde, Turgutreis… La Blanche Resort & SPA sunduğu geleneksel Türk misafirperverliği ile bu müthiş beldede siz değerli misafirlerini bekliyor. Bedeninizin dinlenme ve huzur ç  ...  Gözat »

Sayfa: 3/1 1 2 3 »

© 2020 otelland.com
Anasayfa | Oteller | Tatil Bölgeleri | İletişim