Hotel Punta Tragara

5 Yıldızlı

Diğer (hizmet)

Tragara


Oteller, Moteller, Tatil Köyleri ...


Stone House Cave Hotel Nevşehir / Göreme / Diğer (sınıf) Oda + Kahvaltı
 

4000 yıldır medeniyetlerin geliştiği, dinlere beşiklik yapan Anadolu'nun tam ortasindaki kapadokyanın kalbindeyiz. 300 yıllık Rum mimarisinin restorasyonu ile Osmanlı mimarisinin geleneğini özenle birleştirilmiştir. Geniş ve etkileyici, konak avlusu, eşsiz periba  ...  Gözat »

Spelunca Hotel Nevşehir / Göreme / Diğer (sınıf) Oda + Kahvaltı
 

16 Toplam oda, 35 toplam yatak, 4 suit oda, 16 sigara içilmeyen oda. Bahçe, dağ, tarih manzarası var. Nevşehir Havaalanı 35 km, ören yeri yakınında.  ...  Gözat »

Perimasalı Cave Hotel - Cappadocia Nevşehir / Ürgüp / Diğer (sınıf) Oda + Kahvaltı
 

7 Toplam oda, 16 toplam yatak, 3 balayı odası, 2 suit oda, 7 sigara içilmeyen oda. Dağ, tarih manzarası var. Nevşehir Havaalanı 50 km, Kayseri Havaalanı 60 km, eski şehir merkezinde, ören yeri yakınında.  ...  Gözat »

Nature Park Cave Hotel Nevşehir / Göreme / Diğer (sınıf) Oda + Kahvaltı
 

Göreme Milli Parkı, tarihi mirası ve dünyanın pek az yerinde bulunan eşsiz kaya oluşumları, vadileri ve içinde barındırdığı hayvan ve bitkileriyle bir doğa parkıdır. Nature Park Hotel, Göreme'nin eşsiz vadilerinden içeri, derenin hemen yanında ve bu doğa parkının o  ...  Gözat »

Legend Cave Hotel Nevşehir / Göreme / Diğer (sınıf) Yarım Pansiyon
 

This cave hotel accommodation in Cappadocia has 20 rooms, all with ensuite bathrooms, including a luxury suite, and a private terrace cave room, indoor and outdoor restaurants. It has been tastefully restored to welcome guests of today in the ambience of the past.  ...  Gözat »

Katpatuka Cave Hotel Nevşehir / Göreme / Diğer (sınıf) Yarım Pansiyon
 

Katpatuka Cave Otel sizi Kapadaokya’nın kalbi olan Göreme’de kaya odalarda kalma deneyimine çağırıyor. (Katpatuka Cave Otel sizi Kapadokya’nın kalbi olan Göreme’de kaya odalarda benzersiz bir tatile çağırıyor) Otelimiz Kapadokya’yı eşsiz kılan peri bacasına oyulmuş nomadik ve Osm  ...  Gözat »

Karlık Evi Nevşehir / Uçhisar / Diğer (sınıf) Oda + Kahvaltı
 

Geleneksel Anadolu kültürünü yaşatan en önemli unsurlara sahiptir. Kapadokya bölgesine ait Lav taşları ile inşaa edilmiştir. 20 taş odadan oluşmaktadır. Her oda farklı dekore edilmiş ve en modern donanımlarla donatılmıştır Kapadokyanın o doğal üstü m  ...  Gözat »

Hotel Şıra Kapadokya Nevşehir / Uçhisar / Diğer (sınıf) Yarım Pansiyon
 

Otelimiz Kapadokya üçgeninin tam ortasında, Uchisar Kaya kütlesinin kuzey yamacında bulunan bir bölümü kaya oyulmuş 12 odalı, butik hizmet veren bir tesisdir. Konumu dolayısıyla Erciyes Dağı’ndan Hacıbektaş kasabasına kadar muhteşem bir Kapadokya görüntüsü sunan ot  ...  Gözat »

Göreme House Nevşehir / Göreme / Diğer (sınıf) Oda + Kahvaltı
 

Cappadocia Goreme House Hotel offers enchanting and elegant accommodation in a restored old Cappadocian House. Close and convenient to downtown, restaurants, Museums, shopping and attractions in Cappadocia. Immerse yourself in an atmosphere that is delightfully dif  ...  Gözat »

Dervish Cave House Hotel Nevşehir / Göreme / Diğer (sınıf) Oda + Kahvaltı
 

Kapadokya Dervish Cave House büyüleyici ve zevkli restorasyonu ile tarihi önemi olan eski Kapadokya evlerinin özelliklerinin sunuyor. Ayrıca otelimiz turistik yerlere olan yakınlığıyla da size kolaylık sağlamaktadır. Kapadokya Dervish Cave House Anadolu merkezli yöresel dokularla  ...  Gözat »

Sayfa: 4/1 1 2 3 4 »

© 2020 otelland.com
Anasayfa | Oteller | Tatil Bölgeleri | İletişim