Oteller, Moteller, Tatil Köyleri ...


Perimasalı Cave Hotel - Cappadocia Nevşehir / Ürgüp / Diğer (sınıf) Oda + Kahvaltı
 

7 Toplam oda, 16 toplam yatak, 3 balayı odası, 2 suit oda, 7 sigara içilmeyen oda. Dağ, tarih manzarası var. Nevşehir Havaalanı 50 km, Kayseri Havaalanı 60 km, eski şehir merkezinde, ören yeri yakınında.  ...  Gözat »

Cappadocia Yıldız Hotel Nevşehir / Ürgüp / Diğer (sınıf) Yarım Pansiyon
 

60'lı yıllarda Ürgüp'ün kendisine özgü taş evlerinden biri olarak, inşa edilmiştir. Yapımında kullanılan taşlar; yazın serinliği, kışın sıcaklığı muhafaza eden Kapadokya'nın kendine has taşıdır. 1989 yılında orijinal yapısı ile yalın ve uzun yıllar yöre gezileriniz  ...  Gözat »

Cappadocia Palace Hotel Nevşehir / Ürgüp / Diğer (sınıf) Yarım Pansiyon
 

Ürgüp merkezde yer alan otelimiz Cappadocia Palace, 19 yüzyılda Rumlar tarafından misafirhane olarak kullanılmıştır. Şu anda ise Kapadokya bölgesinin coğrafi yapısına uygun olarak diyazn edilmiştir. Tarihi dokusuyla bugünki modern halini uyum içerisnde birleştirmeyi başarmıştır.  ...  Gözat »

Antik Cave House Nevşehir / Ürgüp / Diğer (sınıf) Oda + Kahvaltı
 

Ürgüp’ün Mağaralar Mahallesi olan Esbelli Mahallesinde, Yeni Mağara Çağının bir başka yapıtı olan Antik Cave House 2005 Yılında satın alındığında yarısına kadar toprak dolu olarak bulundu. Anıtlar Kurulundan projesi çıkarıldıktan sonra 2008 yılında resteorasyonu ve temizliği yapı  ...  Gözat »

4 ODA - Cave House Nevşehir / Ürgüp / Diğer (sınıf) Oda + Kahvaltı
 

Otelimiz 2004 yılından beri faaliyette olan kayalara oyulmuş, küçük otel kavramına uyan, tipik bir yapıdır. Toplam 5 oda, kahvaltı salonu ve oturma odası bulunmaktadır. Her oda, kışın sıcak, yazın serin, misafirlerinin rahatı için uygun ısıda, önlerinde terasları ile misafirlere  ...  Gözat »

Yusuf Yiğitoğlu Konağı Nevşehir / Ürgüp / Diğer (sınıf) Yarım Pansiyon
 

23 Toplam oda, 50 toplam yatak, 2 balayı odası, 4 suit oda, 2 junior suit. Tarih manzarası var. 1 toplantı odası (50 max. kapasite). Tepegöz, perde, beyaz tahta, slide projektör, ses sistemi, mikrofon, televizyon, fax, klima, bilgisayar, telefon. Nev  ...  Gözat »

Gül Konakları - Sinasos Nevşehir / Ürgüp / Diğer (sınıf) Yarım Pansiyon
 

Gül Konaklan 19. yüzyılın ortalarına doğru bölgenin taşından ve kaya oyularak 4000 m2lik bir alana inşa edilen iki Rum evinden oluşmaktadır. Konaklarımızın renovasyonu Eylül 1998'de başlayıp Haziran 2002'de tamamlanmış olup yapılan renovasyonda binanın özgün mimari karakterinin b  ...  Gözat »

Alfina Cave Hotel Nevşehir / Ürgüp / Diğer (sınıf) Oda + Kahvaltı
 

30 Toplam oda, 70 toplam yatak, 2 delux oda, 2 suit oda. Bahçe, dağ, tarih manzarası var. Nevşehir Havaalanı 45 km. Kayseri Havaalanı 60 km. şehir merkezinde, ören yeri yakınında.  ...  Gözat »

Gomeda Hotel Nevşehir / Ürgüp / 4 Yıldızlı Yarım Pansiyon
 

Gomeda Hotel, Peri Bacaları diyarı Kapadokya'da, eski mi eski, şirin mi şirin, sessiz sakin bir kasaba olan Mustafapaşa'ya (eski adı ile Sinasos) 1 km uzaklıkta adını aldığı Gomeda vadisi içerisinde bulunmaktadır. Henüz köy olduğu yıllarda Rumlar'la Türklerin bir arada yaşadığı,  ...  Gözat »

Burcu Kaya Hotel Nevşehir / Ürgüp / 4 Yıldızlı Yarım Pansiyon
 

Tarih, Coğrafya ve Kültür’ün özenle bir araya geldiği Kapadokya’daki eviniz Burcu Kaya Otel’e hoş geldiniz. Burcu Kaya Otel’de zaman, geçmiş ile bugün arasında büyüleyici ve konforlu bir serüvene dönüşür. Otelimiz tam 20 yıl önce sizleri konuk etmek  ...  Gözat »

Sayfa: 2/1 1 2 »

© 2020 otelland.com
Anasayfa | Oteller | Tatil Bölgeleri | İletişim