Hotel Peri Tower

4 Yıldızlı

Yarım Pansiyon

Nevşehir


Oteller, Moteller, Tatil Köyleri ...


Canela Hotel Nevşehir / Avanos / Diğer (sınıf) Oda + Kahvaltı
 

Yaklaşık 500 m²'lik küçük fakat konum olarak eşsiz bir alan üzerine kurulmuş olan CANELA HOTEL, eski harabe ve yıkıntıların asılları özenle korunarak, yeniden düzenlenmiş ve uzun uğraşlar sonucunda bugünkü durumuna getirilmiştir. Otelimiz açıldığı ilk günden itibaren mi  ...  Gözat »

The Village Cave Hotel Nevşehir / Avanos / Diğer (sınıf) Yarım Pansiyon
 

Kapadokya ziyaretiniz sırasında farklı butik otellerde kalabilirsiniz. Ancak The Village Cave Hotel'in sunduğu o muhteşem manzaraya tanık olamazsınız. Kapadokya'ya gelmiş ya da gelmeyi düşünen değerli misafirlerimiz otelimiz ve bulunduğumuz bölge hakkında ihtiyacınız olan gerekli  ...  Gözat »

Yıltok Hotel Nevşehir / Avanos / 4 Yıldızlı Yarım Pansiyon
 

1990 yılında Türk ve Kapadokya turizminin hizmetine açılan Avanos Hotel Yıltok 16 yıldır hizmetlerini ve işletmesini yenileyerek misafirlerini ağırlamaya devam etmektedir. 178 oda 356 yatak kapasite ile yılda yaklaşık olarak 30.000 yabancı ve yerli misafir ağırlayan otelimiz Avan  ...  Gözat »

Avrasya Hotel Nevşehir / Avanos / 4 Yıldızlı Yarım Pansiyon
 

1995 yılından itibaren, otelimiz siz konuklarımızı evinizde hissettirmek, hayalinizdeki tatili gerçeğe çevirmek için personel ve yönetimiyle hizmetlerine devam ettirmektedir. M.Ö 3000 yıllarına dayanan tarihi, doğanın sihirli elleriyle biçimlendirdiği, peri bacalarıyla harikalar  ...  Gözat »

Sayfa: 1/1 1

© 2018 otelland.com
Anasayfa | Oteller | Tatil Bölgeleri | İletişim