Blue Waters Resort

5 Yıldızlı

Ultra Herşey Dahil

Antalya / Side


Oteller, Moteller, Tatil Köyleri ...


Karlık Evi Nevşehir / Uçhisar / Diğer (sınıf) Oda + Kahvaltı
 

Geleneksel Anadolu kültürünü yaşatan en önemli unsurlara sahiptir. Kapadokya bölgesine ait Lav taşları ile inşaa edilmiştir. 20 taş odadan oluşmaktadır. Her oda farklı dekore edilmiş ve en modern donanımlarla donatılmıştır Kapadokyanın o doğal üstü m  ...  Gözat »

Hotel Şıra Kapadokya Nevşehir / Uçhisar / Diğer (sınıf) Yarım Pansiyon
 

Otelimiz Kapadokya üçgeninin tam ortasında, Uchisar Kaya kütlesinin kuzey yamacında bulunan bir bölümü kaya oyulmuş 12 odalı, butik hizmet veren bir tesisdir. Konumu dolayısıyla Erciyes Dağı’ndan Hacıbektaş kasabasına kadar muhteşem bir Kapadokya görüntüsü sunan ot  ...  Gözat »

Uçhisar Kaya Hotel Nevşehir / Uçhisar / Diğer (sınıf) Yarım Pansiyon
 

Doğanın insanlığa armağan ettiği en güzel yerüstü cennetlerinden biri olan Kapadokya, eşsiz güzellikleri ve olağanüstülüğü ile sizleri büyüleyecek.  ...  Gözat »

Taşkonaklar Nevşehir / Uçhisar / Diğer (sınıf) Oda + Kahvaltı
 

Önce evimiz olsun diye yola çıktık, sonra gördük ki burası yalnızca bize ait olamayacak kadar güzel bir yer, dostlarımıza da açalım dedik. Sonra anladık ki dostlara açmak da yetmeyecek. Güzellikler herkese açık olmalı ve ev için başladığımız bu rüya Kapadokya'da b  ...  Gözat »

Museum Hotel Nevşehir / Uçhisar / Diğer (sınıf) Yarım Pansiyon
 

1998 yılında Indigo Turizm Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Tosun tarafından restorasyonuna başlanan Museum Hotel, 2002 yılında dönemin Turizm Bakanı Erkan Mumcu tarafından resmi açılışı yapılarak hizmet vermeye başlamıştır. Yaklaşık 5000m² ‘lik geniş ve konum olarak e  ...  Gözat »

Argos in Cappadocia Nevşehir / Uçhisar / Diğer (sınıf) Oda + Kahvaltı
 

33 Toplam oda, 70 toplam yatak, 11 suit oda, 4 special suit, 2 bağlantılı oda. Havuz, bahçe, dağ, tarih, Kapadokya manzarası var. Eski şehir merkezinde, ören yeri yakınında.  ...  Gözat »

Sayfa: 1/1 1

© 2020 otelland.com
Anasayfa | Oteller | Tatil Bölgeleri | İletişim